• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Calcenato, tabletki (ICN Polfa)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Suplement diety uzupełniający niedobory wapnia, witaminy D3, magnezu i cynku w codziennej diecie. Skład: - Wapń elementarny 500 mg (węglan wapnia -1250 mg); - Witamina D3 (cholecalcyferol - 5 jug); - Magnez 50 mg (tlenek magnezu -120 mg); - Cynk 7,5 mg (tlenek cynku-9,375 mg) Dzienna porcja preparatu pokrywa: Wapń - 62%; Witamina D3 - 100%, Magnez - 17%, Cynk - 50% zalecanego dziennego spożycia. Dawkowanie: 1 tabletka dziennie. Wskazania Polecany dla osób, których dieta powinna być bogata w wapń, a więc: w okresie intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży; dla kobiet w okresie przed i pomenopauzalnym jako profilaktyka osteoporozy; w przeziębieniu oraz przy objawach alergii

Cena:

  • 30.00 szt 12.00 zł
2010-10-14

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-10-14

Super na popękaną skórę

Środek ten poleciła mi pani w aptece, szukałam czegoś z dużą dawką wit D3. Mam problem taki, że pękają mi palce, skóra, palce szczególnie kciuk, albo na czubku, albo przy paznokciach, czasami też skóra na dłoniach (wewnętrzna cześć dłoni), i przeważnie jest to prawa ręka. Dzieje się tak już na jesieni, zima, wczesna wiosna co roku. Kiedyś tego nie miałam a potem sie zaczęło. Pęka mi skóra aż do krwi, jest to diabelnie bolesne. Myślałam, ze związane jest to ze zmywaniem naczyń, ale teraz mam zmywarkę i prawie nie tykam środków do zmywania i nic, jest tak samo.
Wymyśliłam sobie i jak się okazuje słusznie, że ponieważ w lecie tego nie mam musi to być związane ze słońcem, czyli wit D3, bo jak się robi słoneczniej, cieplej to problemy znikają. Tabletki biorę 1 raz dziennie i do tego jeszcze stosuje krem z wiat A. Ale widzę, że to głównie sprawa tych tabletek. Ręce się goją, skóra nie pęka, jestem zachwycona. mam nadzieję, że przy stosowaniu ich przez zimę dobrnę do lata i będę miała spokój. Tabletki są duże, ale śliskie i dobrze się je połyka, choć niektórzy mogą stwierdzić, że za duże one są.

ZALETY:

spora dawka wit D3 uleczyła moje popękane dłonie i skórę na palcach, ale trzeba je brać non-stop, ja będę je brała aż do lata

WADY:

duże tabletki

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Witaminy i minerały

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Witaminy i minerały