• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,868 opinii
  • 159,792 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Deflegmin tabletki 30 mg (ICN Polfa)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

1 tabletka zawiera 30 mg ambroksolu chlorowodorku. Substancje pomocnicze: laktoza, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna, magnezu stearynian.
Działanie
Zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i poprawia jego transport, a dzięki temu ułatwia odksztuszanie i łagodzi kaszel.
Wskazania
Preparat stosowany w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej, nadmiernie lepkiej wydzieliny oskrzelowej, np. ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli i jego zaostrzenia, astmatyczne zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, rozstrzenia oskrzeli, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa.
Dawkowanie:
Dorośli: 1 tabl. 3 razy dziennie, a następnie dawkę zmniejszyć do 1 tabl. 2 razy dziennie. U dzieci od 6 do 12 lat: 1/2 tabl. 2 do 3 razy na dobę. Tabletki należy przyjmować po posiłku, popijając niewielką ilością płynu.

Cena:

  • 20.00 szt 10.00 zł
2010-10-15

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na kaszel i ból gardła

Producenci polecają

Top produkty