Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Inglesina, Wózek Trip (Inglesina)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Inglesina Trip jest wyjątkowo lekkim wózkiem przewozowym (typu parasolka), przeznaczonym dla dzieci od 6 miesiąca życia. Nowoczesna, sportowa stylistyka dla nowoczesnych rodziców, którzy lubią podróże. Wózek jest produktem pochodzącym ze słonecznej Italii, czyli kraju ludzi o niepohamowanej energii do tworzenia rzeczy praktycznych i ułatwiających codzienne życie. Bardzo prosty system składania – można to zrobić jedną ręką, więc drugą możesz swobodnie trzymać maleństwo. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca. Z boku stelaża umieszczony jest wygodna rączka do przenoszenia złożonego wózka. Koła są piankowe, przednie skrętne z możliwością zablokowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wózek jest bardzo zwrotny i lekko się prowadzi. Wszystkie koła są podwójne i gwarantują stabilną jazdę podczas manewrowania. Od wersji 2012 Inglesina Trip wyposażony został w przykrycie na nóżki i pałąk. Siedzisko wykonane z miękkiej tapicerki jest zaopatrzone w składaną budkę chroniącą przed słońcem oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z komfortowymi ochraniaczami. W zestawie znajdują się: pojemny kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa i praktyczny uchwyt na kubek. Powyższe zalety oraz piankowe, wyprofilowane uchwyty, przyjemne w dotyku sprawiają, że wózek dostarcza tylko miłych wspomnień ze spacerów i podróży z dzieckiem.
Wymiary: wózek złożony: 105 x 25 x 27cm; średnica kół: 16,5 cm, wózek po rozłożeniu: 108 x49 x 69 cm; szerokość siedziska: 32 cm; wysokość oparcia: 50 cm; głębokość siedziska: 22 cm. Waga: 6,3 kg.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Tosia

  • Cena:
  • 1.00 ml 735.00 zł
Marka:Inglesina
Kategoria:Spacerówki
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty