Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs
Serum nakładałam sumiennie co wieczór. Chlast na górę, na linii rzęs, powtórka na dole. Dwa ruchy. Elastyczny pędzelek nie pozwalał na niedociągnięcia, nie kazał mi robić poprawek. Zero reakcji ze strony moich oczu, żadnych podrażnień, dostanie się do oka pędzelka również nie robiło na nich wrażenia, choć zdarzyło mi się nie raz, a to z powodu późnej pory, a to po prostu z nieuwagi, pośpiechu. W składzie znajdziemy składniki stosowane w kroplach do oczu, dzięki temu serum ma i na nie bardzo dobry wpływ: łagodzi podrażnienia, tonizuje. Bardzo szybko zauważyłam efekt na dolnych rzęsach: początkowo wkładałam pod nie pędzelek i przeciągałam po skórze, po pewnym czasie zaczął mi ten pędzelek zawadzać o rzęsy i zbaczać z kursu! Dolne rzęsy zawsze traktowałam po macoszemu i nawet ich nie malowałam, więc zdziwienie było niemałe, gdy tak agresywnie narzuciły się z obecnością. Stopniowo rzęsy wzmacniały się i rosły. Zawsze były ładne i długie, sceptycznie się więc nastawiałam na efekt kuracji, bo ile mogłyby jeszcze urosnąć, czy zagęścić się? A jednak? Są zdecydowanie dłuższe, ze względu jednak na jasne końcówki, bez tuszu nie widać efektu.

Przed kuracją, ani w jej trakcie nie zanotowałam zwiększonego wypadania rzęs, pojedyncze rzęsy, które zauważyłam mogłabym zliczyć na palcach u jednej ręki (w końcu rzęsa kiedyś musi wypaść). Bardzo podoba mi się efekt, jaki uzyskałam dzięki temu Serum, mam nadzieję, że tak obłędnie długie rzęsy utrzymają się długo :)

Działanie tuszu jest równie zadowalające, co serum. Jest to jednak kosmetyk przede wszystkim dla osób ceniących sobie naturalny look. Do tak delikatnego efektu musiałam się przyzwyczaić, by go docenić. Tusz ma bardzo lekką konsystencję i pierwsza warstwa jest bardzo, bardzo dyskretna: przyciemnia rzęsy, rozczesuje je, odrobinę podkręca ? efekt bardzo naturalny, bardzo delikatny, druga warstwa pokryje rzęsy zdecydowanym kolorem, odrobinę je pogrubi (naprawdę odrobinę). Nie lubię przerysowanego efektu, wiec na dwóch warstwach poprzestałam, zaś na co dzień stosuję jedną. Tu również obyło się bez podrażnień. Tusz pięknie się trzyma na rzęsach, szybko schnie, tworząc na nich elastyczną i trwałą powłokę, odporną na kruszenie, osypywanie. Szczoteczka świetnie rozdziela rzęsy, łatwo nakłada się nią tusz i czyni poprawki. Bardzo podoba mi się jego konsystencja: nigdy malowanie drugiej warstwy na rzęsach nie szło tak gładko!


Podsumowując: zestaw niesamowicie skuteczny, gwarantujący bardzo naturalny, piękny i zdrowy wygląd rzęs.
Zalety
SERUM
-wydłuża rzęsy
-zagęszcza je
-hipoalergiczne-
-wygodne w użyciu
-wydajne
TUSZ
-trwały
-naturalny efekt
-nie osypuje się
Wady
-cena
Zdjęcia użytkownika
0
4

Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs (Inveo)

0 kupi ponownie
7 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (7)

Opinie

DODAJ OPINIĘ