Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Jedo, Wózek głęboko-spacerowy Fyn 4DS Classic (Jedo)

5/5 na 9 recenzji
5,0
11% kupi ponownie

Opis: Wózek głęboko-spacerowy Fyn 4DS Classic Jedo z pompowanymi kołami. Przednie koła obrotowe sprawiają, że wózek jest bardzo zwrotny, można nim zawrócić w miejscu. Obszerna gondola i wygodne siedzisko spacerowe zapewniają dziecku komfort podczas spacerów. Spacerówkę można montować w obu kierunkach jazdy. Ma ona oparcie siedziska ustawiane w czterech pozycjach (aż do leżącej) i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Na stelażu można zamontować foteli samochodowy, m.in. Maxi Cosi. Waga: wersja głęboka – 14,4 kg; spacerówka – 12,7 kg. Wymiary po złożeniu z kołami: 103 x 66 x 31 cm; gondola wewnątrz: 80 x 35 x 20 cm; szerokość siedziska: 34 cm; średnica kół (p/t): 25/30 cm.
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 1500.00 zł
Marka:Jedo
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: kupiłam/kupiłem od kogoś

Rewelacja

Na razie używamy tylko gondoli, (8 miesiąc - a syn mimo że do małych nie należy to swobodnie się w niej mieści) - sprawdza się REWELACYJNIE. Mieszkamy na wsi, blisko lasu, zależało nam na wózku, który poradzi sobie z różnorodnością dróg i się nie zawiedliśmy. Design świetny, częściowo w ekoskórze, łatwy do utrzymania w czystości. Stabilny, zwrotny. Nie było do tej pory z nim żadnych problemów.

ZALETY:

Cena, jakość, bezpieczeństwo, zwrotność

WADY:

BRAK

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne