Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Joanna Szczepaniak, Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali (Joanna Szczepaniak)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?" Joanny Szczepaniak to książka polecana tym, którzy chcieliby coś zmienić w swoim życiu, ale brakuje im motywacji do działania. W 20 rozdziałach autorka – znana blogerka, dziennikarka – daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie i znaleźć odwagę na dokonanie zmian. Zdaniem Joanny Szczepaniak wszelkie zmiany zachodzą najpierw  w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy.
Chcesz uwolnić się od 8-godzinnego trybu pracy? Chcesz ruszyć ze swoim pomysłem na biznes? Chcesz zmienić nudną pracę na pracę marzeń? A może trochę zwolnić w życiu i poczuć spokój i wolność? Możesz to osiągnąć, tylko musisz w to uwierzyć. 
Książka pokazuje, że możemy żyć tak, jak chcemy i osiągnąć to, co innym wydaje się być niemożliwe. Daje tak zwany "power" do działania i wskazuje, krok po kroku, drogę do wolności. Poświęcona m.in. sile prawa przyciągania, drodze do własnej wolności finansowej oraz sposobom, dzięki którym możemy znacząco odmienić swoje życie na lepsze. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka motywacji i wsparcia w realizacji swoich celów.
We wstępie do książki Joanna Szczepaniak napisała: "Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Nie oznacza to, że spoczęłam na laurach, ponieważ cały czas pracuję nad tym, aby utrzymać obecną sytuację. Najważniejszym obszarem, który cały czas poznaję i rozwijam, jest świadomość. Świadomość siebie, swoich myśli, świadomość sensu istnienia. Pogłębianie świadomości jest kluczowe do tego, aby pewnie stąpać po ziemi i znać cel działań, którym poświęcamy swój cenny czas.". 
Skąd tytuł książki? Kilka lat temu mnóstwo osób dawało "lajka" na Facebooku dla strony "Niedługo rzucę wszystko i wyjadę na Bali". Polubiło ją setki tysięcy osób, co świadczy o tym, że prawie każdy po cichu marzy sobie, aby rzucić "robotę" i być wolnym człowiekiem. Większość z tych osób pozostała na etapie marzeń. To błąd! Wolność jest w zasięgu ręki!

Joanna Szczepaniak ponad 10 lat pracowała w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla niej przepustką do szczęścia i wolności. Wdrożenie zasad opisanych w książce sprawiło, że jest osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 26 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Jej największą pasją jest pisanie, w tej roli spełnia się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką. Na co dzień od 10 lat prowadzi lifestyle’owego bloga Must Have Fashion.

Gdzie można kupić: na stronie jakrzucicwszystkoiwyjechacnabali.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 29.90 zł
2017-10-02

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty