• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Reflex Blond, spray rozjaśniający (Joanna)

3.5/5 na 3 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie. Dzięki preparatowi możesz ozdabiać fryzurę refleksami letniego słońca przez cały rok.

Cena:

  • 150.00 ml 7.50 zł
2010-10-08

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-10-08

Słabo rozjaśnia

Czytałam na forach, że rozjaśniacz ten niszczy włosy. W opisie producenta też jest napisane, że należy ramiona chronić ręcznikiem, odzież też. Czytałam, że dziewczyny maja po tym preparacie wysuszone włosy. I że ładnie rozjaśnia.
Ja mam odmienne odczucia. Całkiem przeciwne. Mam włosy grube, gęste, suche, wielokrotnie farbowane na blond. Sama mam ciemne włosy więc odrosty są widoczne a ciągłe farbowanie z powodu odrostów osłabia włosy, także ten środek wydał mi się w sam raz.
Spray dobrze psika na włosy, ja nie psikam włosów z 20 cm jak w instrukcji tylko z ok 5-8 cm na te odrosty. Niestety strasznie słabo mi się rozjaśniają za to włosy bardzo się wzmocniły i stały się o wiele lepiej nawilżone i takie sprężyste, fajne. Także mam całkiem odmienne spostrzeżenia i nie wiem dlaczego.
Widzę, że nie uchronię się przed farbowaniem jednak, bo mogę tylko przedłużyć czas od jednej farby do drugiej, ale całkiem mi ten spray farbowania nie zastąpi.

ZALETY:

bardzo dobrze nawilża włosy i odżywia, robią się mocne i sprężyste wygodny w użyciu

WADY:

słabo rozjaśnia

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Koloryzacja (w tym henna i farby do włosów)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Koloryzacja (w tym henna i farby do włosów)