• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,995 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Johnson's Baby, Łagodna oliwka (Johnson & Johnson)

3/5 na 9 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Oliwka Johnson's baby jest oliwką mineralną opartą no parafinie. Chroni skórę przed utratą wilgoci. Naniesiona na mokrą skórę po kąpieli lub prysznicu zatrzymuje 10 razy więcej wilgoci niż wiele balsamów i kremów. Idealna do codziennego stosowania, o naturalnym zapachu. Produkt został przebadany i zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-04-11

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-11-28

Zawiodłam się na produkcie tak znanej marki

Niestety u nas oliwka się nie sprawdziła. Po dwóch dniach stosowania synek dostał potwornej wysypki. Skóra była aż zaogniona. Dziwię się gdyż firma Johnson & Johnson jest już długo na rynku, ale słyszałam również od znajomych dużo negatywnych opinii. Po zmianie kosmetyku i kuracji emolientami i kąpielach w krochmalu udało nam się wrócić do normalnego stanu skóry u dziecka. Generalnie nie mieliśmy z tą oliwką dobrych doświadczeń. Żeby się nie zmarnowała sama zaczęłam stosować, niestety u mnie również nastąpiła reakcja alergiczna.

ZALETY:

-znana marka

WADY:

-nie jest delikatna dla skóry niemowląt -powoduje podrażnienia skóry -uczula.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty