• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Listerine Smart Rinse, Płyn do płukania ust - różne smaki (Johnson & Johnson)

4.5/5 na 5 recenzji
4,5
20% kupi ponownie

Opis:

Płyn do płukania ust dla dzieci od 6 lat. Płyn dociera do całej jamy ustnej, zębów, dziąseł i języka. Łączy razem i zabarwia pozostałe po szczotkowaniu cząsteczki, które są widoczne w płynie wypluwanym do zlewu. Dziecko widzi efekt płukania. Dawkowanie Stosować 2 razy dziennie po umyciu zębów. 10 ml płynu, nalać do nakrętki i płukać jamę ustną 60 sek. a następnie wypluć. Nie jeść ani nie pić 30 min. po płukaniu. Działanie Zawiera fluorek, który wzmacnia zęby i pomaga chronić je przed próchnicą. Usuwa szkodliwe bakterie, główną przyczynę chorób dziąseł.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-12-05

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-04

Produkt na plus

Produkt dla dzieci, które koniecznie chcą "jak mama i tata".

Córka bardzo chętnie używała smaku truskawkowego. Chociaż bezalkoholowy i nieporównywalnie łagodniejszy w smaku, niż wersja "dorosła" to i tak trudno jej utrzymać roztwór w buzi przez dłużej niż kilka "bulgnieć". Nie mniej ząbki płucze chętnie i zawsze prosi o dokupowanie kolejnej butelki, gdy w poprzedniej pojawia się dno.

Trudno mi opisywać skuteczność, jednoosobowa próba to żadna próba.

I coś co było dla mnie ważne: płyn nie barwi ząbków. Córka na przednich mleczakach ma przebarwienia, związane ze słabszym miejscowo szkliwem. Bałam się, czy płyn nie zabarwi tych miejsc, chropowatych jakby nie patrzeć, o mniej szklistej strukturze. Na szczęście obyło się bez problemu i od dłuższego czasu korzystamy z płynu Listerine.

ZALETY:

Chętnie używany, Zaspokaja dziecięce chciejstwo pt "chcę jak mama/tata".

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Higiena jamy ustnej dziecka

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Higiena jamy ustnej dziecka