Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pieprz czarny mielony (Kamis)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:  

Pieprz Czarny mielony jest powszechnie używaną przyprawą.Dodaje się go do mięs, wędlin, pasztetów i ryb. Przyprawia się nim sałatki, dania z warzyw, jaj i serów, a także ciepłe i zimne sosy. Pieprz czarny mielony dodaje się pod koniec przyrządzania potrawy
Składniki: pieprz czarny,
 
 
 
 

 

  • Cena:
  • 50.00 g 3.60 zł
2012-09-12

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-09-12

Aromatyczny pieprz do (prawie) wszystkiego.

Pieprz czarny mielony Kamis jest bardzo mocno zapachowy. Czuć smak każdej potrawy , po dodaniu tego pieprzu, wyostrza bardzo smak i nadaje aromat. Moja kuchnia, nie prosperowała by bez niego. Używam go niemal do wszystkiego, i nie żałuję ilości, ponieważ lubię pikantne potrawy, po za tym pobudza trawienie. Kupiłam w słoiczku, ponieważ jest go aż 50 g więc na dłużej wystarcza, a po za tym jest w ładnym efektownym słoiczku, który ładnie wygląda między innymi przyprawami w słoiczkach tej firmy. Ze względu na dość wysoką cenę, kiedyś skusiłam się na pieprz innej firmy ktróry był o połowę tańszy. Jakież było moje zdziwienie, że może być aż tak duża różnica w smaku. Wróciłam do Kamisa i już mam zamiar być wierna tej marce.

ZALETY:

Smak. Aromat. Wygodny słoiczek z nazwą. Można sobie skompletować wszystkie przyprawy w słoiczkach i ładnie wyglądają na półce.

WADY:

Cena.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Przyprawy, fixy, panierki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Przyprawy, fixy, panierki