Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kido, Rowerek biegowy (Kido)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Rowerek biegowy Kido to propozycja pierwszego rowerku dla dziecka. Dzięki niemu dziecko w naturalny sposób nabywa umiejętności motoryczne oraz uczy się kontroli nad jazdą. Rowerek nie ma pedałów, dlatego dziecko początkowo porusza się na nim po prostu drepcząc. Z czasem zaczyna odpychać się od podłoża i jechać, nie dotykając już ziemi nogami (to dobry sposób na ćwiczenie równowagi). 
Rowerek biegowy Kido jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany z myślą o niewielkich gabarytach. Wszystkie podstawowe elementy rowerka biegowego, czyli rama, widelec oraz kierownica, zostały wykonane z aluminium. Dzięki czemu jest on bardzo lekki i waży zaledwie 4 kg.
Płynne hamowanie zapewnia bezawaryjny i bezobsługowy hamulec bębnowy zamontowany na tylnym kole. Dodatkowo rowerek ma całkowicie opływowe kształty - bez jakichkolwiek ostrych elementów i krawędzi!

Podczas jazdy na tym rowerku kręgosłup malucha jest zawsze wyprostowany i nieobciążony. Rowerek posiada regulowaną kierownicę i siodełko, dzięki czemu wzrasta on razem z dzieckiem, do momentu aż nie przesiądzie się ono na klasyczny rower. Kręgosłup malucha dodatkowo zabezpieczają pneumatyczne koła, zapewniające przyczepność do podłoża i umożliwiające stabilną jazdę po każdej powierzchni.
Na rowerku biegowym Kido mogą uczyć się jeździć nawet dwulatki. Dzięki ergonomicznej konstrukcji rowerka dzieci łatwo utrzymają równowagę i bezpiecznie balansują, szybko zdobywając rowerowe umiejętności m.in. przyspieszanie i hamowanie czy intencjonalne zmiany kierunku jazdy. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy kidobikes.pl
 

  • Cena:
  • 4.00 kg 369.00 zł
Marka:Kido
Kategoria:Rowerki biegowe
2016-05-24

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Rowerki biegowe

Producenci polecają

Top produkty