• Dodano 48,738 produktów
  • Napisano 182,954 opinii
  • 159,529 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kindii Pure, Chusteczki nawilżane do skóry wrażliwej (Kindii)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Chusteczki nawilżane do skóry wrażliwej Kindii Pure polecane są do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Chusteczki to nowoczesny produkt o ograniczonej liczbie składników. Specjalnie opracowana, pozbawiona kompozycji zapachowej receptura chusteczek zawiera surowce pochodzenia naturalnego:
aloes - znany z właściwości nawilżających i regenerujących podrażnioną skórę,
naturalny emolient – Glyceryl Oleate – który chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a także zapobiega odwodnieniu i wzmacnia ochronną barierę lipidową.
Chusteczki Kindii Pure nie zawierają kompozycji zapachowej, Phenoxyethanolu, alkoholu, PEG, parabenów oraz silikonów. To produkt hipoalergiczny o neutralnym pH dla skóry dziecka. Testowany dermatologicznie, zapewnia niezwykle delikatną pielęgnację, a jednocześnie skuteczne oczyszczenie wrażliwej skóry niemowląt już od pierwszych dni życia.

Co więcej, chusteczki Kindii Pure nie zawierają kompozycji zapachowej, Phenoxyethanolu, alkoholu, PEG, parabenów oraz silikonów. To produkt hipoalergiczny o neutralnym pH dla skóry dziecka. Testowany dermatologicznie, zapewnia niezwykle delikatną pielęgnację, a jednocześnie skuteczne oczyszczenie wrażliwej skóry niemowląt już od pierwszych dni życia.

  • Cena:
  • 60.00 szt 5.99 zł
2018-03-26

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt