Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Junior-angin, Syrop dla dzieci o smaku czereśniowym na drażniący kaszel i ból gardła (Klosterfrau Healthcare Group)

5/5 na 6 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Formuła preparatu zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego i malwy łagodzi kaszel, chroni oraz regeneruje podrażnione gardło . Syrop ma przyjazny dla dzieci, czereśniowy smak. Dzięki unikalnym składnikom i formie produkt może być podawany dzieciom już od 1 roku życia . Syrop dla dzieci junior-angin o smaku czereśniowym to kompleksowe rozwiązanie wspomagające leczenie suchego, drażniącego kaszlu i bólu gardła. Jako jedyny na rynku zawiera składniki w postaci porostu islandzkiego i malwy, które wytwarzają na błonie śluzowej podwójną warstwę ochronną. W przypadku infekcji łagodzą męczące objawy w postaci suchego, drażniącego kaszlu i bólu gardła oraz wpływają na szybszą regenerację i odzyskanie naturalnej odporności przez nabłonek. Produkt jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm, nie działa drażniąco na żołądek i można zażywać go równocześnie z innymi preparatami. Jest polecany dla dzieci już od 1 roku życia.
* Porost islandzki: Roślina tradycyjnie wykorzystywana w leczeniu podrażnień błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Działa niczym kojący balsam, chroniąc i regenerując błonę śluzową gardła i jamy ustnej.
* Malwa: Stosowana jest w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w związanymi z nimi bólem gardła i suchym, drażniącym kaszlem. Liście i kwiaty malwy zwierają substancje śluzowe, które wykazują działanie łagodzące.
* Syrop ma przyjazny dla dzieci, owocowy smak. Nie zawiera: cukru, sztucznych barwników, laktozy, glutenu. Syrop dla dzieci junior-angin dostępny jest w aptece, bez recepty. Wyrób medyczny.
Wytwórca: MPC Internationa l S.A., 26 Boulevard Royal, L-2449, Luxembourg

  • Cena:
  • 100.00 ml 15.00 zł
2014-10-06

Opinie (6)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zdrowie dzieci do 6. roku życia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zdrowie dzieci do 6. roku życia