• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,881 opinii
  • 159,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

TaMata, mata edukacyjna (Kocio.pl)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

TaMata to bezpieczna mata edukacyjna o średnicy 140 cm. Pozwoli dziecku na swobodną zabawę – turlanie, obracanie się, pełzanie czy raczkowanie. Mogą z niej korzystać dzieci od pierwszych dni życia. TaMata pomoże dziecku odkrywać fascynujący świat dźwięków, kształtów i tekstur, ma bowiem liczne piszczałki, grzechotki, elementy szeleszczące, kolorowe rypsowe i satynowe tasiemki oraz materiałowe wypustki w kształcie serduszka czy chmurki. Matę można zmienić także w pojemny worek na zabawki dziecka, a także miękką pufę do siedzenia.
Mata TaMata jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: czerwień, zieleń, turkus. Na indywidualne zamówienie może być uszyta także w innym kolorze. Mata TaMata jest szyta ręcznie z wysokogatunkowych tkanin – bawełny oraz polaru minky. Jest łatwa w utrzymaniu i można ją prać.

Gdzie można kupić: kocio.pl

Cena:

  • 1.00 ml 220.00 zł
Marka:Kocio.pl
Kategoria:Maty edukacyjne
2016-08-30

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Maty edukacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Maty edukacyjne