Janda Szybki lifting, Krem na dzień dobry (Krystyna Janda Sp. z o.o.)

0/5 na 1 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem na dzień dobry linii Szybki lifting marki Janda to propozycja dla kobiet po 40. roku życia, które zauważyły spadek kondycji skóry, utratę napięcia i pojawienie się zmarszczek.
Krem ma działanie nawilżające, wygładzające, regenerujące, szybko przywraca skórze ładny wygląd i odbudowuje głębokie warstwy skóry. Krem zawiera Biopolimery i Drony kosmetyczne®, najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii, a także olej z gardenii.
Drony kosmetyczne® to najnowsze, super wnikające i precyzyjne nośniki kosmetyczne zawierające bardzo skuteczny aktywny peptyd. Ich powierzchnia jest "zaprogramowana" tak, aby dostarczały peptyd wyłącznie do komórek skóry właściwej. W efekcie widać znaczny wzrost ilości kolagenu, poprawę naprężenia skóry od wewnątrz (endogenny lifting), redukcję zmarszczek.
Biolifting to unikalna siec biopolimerowa pochodzenia naturalnego, zapewniająca skórze wiele korzyści: tworzy elastyczną, samonapinającą siatkę na powierzchni, chroni przed zanieczyszczeniami, nawilża, zmniejsza widoczność zmarszczek i porów.
Olej z gardenii - otrzymywany z kwiatów, zmiękcza i wygładza skórę. Wzmacnia jej właściwości barierowe, odżywia i chroni.
Cena za opakowanie 50 ml: 54 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy Janda.pl

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-07-10

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców