Janda Szybki lifting, Krem pod oczy (Krystyna Janda Sp. z o.o.)

0/5 na 1 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem pod oczy Szybki lifting Janda to propozycja dla kobiet po 40. roku życia, które zauważyły spadek kondycji skóry, utratę napięcia i pojawienie się zmarszczek. Krem regularnie stosowany redukuje zmarszczki wokół oczu i "worki" pod oczami, zmniejsza widoczność kurzych łapek, poprawia napięcie skóry pod oczami, ujednolica koloryt skóry, poprawia jędrność i sprężystość, nawilża i wygładza skórę.
Krem zawiera Biopolimery i Drony kosmetyczne®, najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii, a także olej z gardenii.

Drony kosmetyczne® to najnowsze, super wnikające i precyzyjne nośniki kosmetyczne zawierające bardzo skuteczny aktywny peptyd. Ich powierzchnia jest "zaprogramowana" tak, aby dostarczały peptyd wyłącznie do komórek skóry właściwej. W efekcie widać znaczny wzrost ilości kolagenu, poprawę naprężenia skóry od wewnątrz (endogenny lifting), redukcję zmarszczek.
Biolifting to unikalna siec biopolimerowa pochodzenia naturalnego, zapewniająca skórze wiele korzyści: tworzy elastyczną, samonapinającą siatkę na powierzchni, chroni przed zanieczyszczeniami, nawilża, zmniejsza widoczność zmarszczek i porów.
Olej z gardenii - otrzymywany z kwiatów, zmiękcza i wygładza skórę. Wzmacnia jej właściwości barierowe, odżywia i chroni.

Cena za opakowanie 15 ml: 36 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy Janda.pl

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-07-10

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców