Abiofem, żel dopochowy (Kullgren)

4/5 na 21 recenzji
4,0
57% kupi ponownie

Opis: ABIOFEM ŻEL DOPOCHWOWY, 7 APLIKATORÓW Z ŻELEM Abiofem to preparat dla kobiet aktywnych, świadomych swej kobiecości, dbających o zdrowie intymne. Działanie preparatu Abiofem polega na przywracaniu i utrzymywaniu prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Zalecany jest również we wspomaganiu leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy.
Abiofem składa się z kwasu mlekowego pomagającego w odbudowie prawidłowego pH pochwy oraz glikogenu będącego ważnym składnikiem odżywczym bakterii kwasu mlekowego – podstawy prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.Zawiera również glikogen, który jest źródłem składników odżywczych dla bakterii kwasu mlekowego. Prawidłowe pH oraz obecność składników odżywczych umożliwia wzrost działających ochronnie bakterii kwasu mlekowego i przywraca naturalną równowagę w pochwie. Powoduje to skuteczne zmniejszanie nieprawidłowej wydzieliny, łagodzenie uczucia dyskomfortu oraz zapobiega powracaniu nieprzyjemnego zapachu.Abiofem jest pierwszym na polskim rynku preparatem w postaci żelu dopochwowego stosowanym w profilaktyce i wspomaganiu leczenia infekcji pochwy.
• szybkie łagodzenie uczucia dyskomfortu i zmniejszanie nieprawidłowej wydzieliny z pochwy;
• efektywne neutralizowanie nieprzyjemnego zapachu z pochwy;
• wspomaganie leczenia i zapobieganie nawrotom bakteryjnego zapalenia pochwy poprzez przywracanie prawidłowego pH i flory bakteryjnej
7 aplikatorów po 5 ml Abiofem jest jednodawkowym żelem na bazie wody, zawierającym kwas mlekowy i glikogen. Oba składniki umożliwiają przywrócenie i utrzymanie prawidłowego pH pochwy.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-02-07

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Alusia
Alusia
2011-05-23

Jest super

..nareście coś skutecznego na ten nieprzyjemny zapach. Super

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców