LIPIKAR BALSAM AP Natłuszczający balsam do ciała (La Roche-Posay)

4.5/5 na 17 recenzji
4,5
59% kupi ponownie

Opis: Skrajnie sucha skóra charakteryzuje się defektem bariery ochronnej skóry. Alergeny oraz środki drażniące mogą łatwo wnikać w głąb skóry wywołując reakcje na jej powierzchni (swędzenie, uczucie ściągnięcia i pieczenia). Drapanie się prowadzi do dalszych uszkodzeń naskórka. LIPIKAR BALSAM AP natychmiast łagodzi bardzo suchą skórę przerywając to błędne koło. Zostaje przywrócony długotrwały komfort skóry.
Wskazania:
Formuła bez środków zapachowych i bez parabenów przygotowana specjalnie dla bardzo suchej, podrażnionej skóry z tendencją do swędzenia. Dla dzieci, niemowląt i dorosłych.

AP: Anti-Pruritus (przeciw swędzeniu).

Główne składniki aktywne:

Niacynamid 4%
Masło Karité 20%
Olej Canola
Woda termalna z La Roche-Posay


Natychmiast wchłaniana przez suchą skórę i odbudowująca jej głębokie warstwy. Łagodzi, przywraca komfort i elastyczność.
 

  • Cena:
  • 200.00 ml 50.00 zł
2010-02-04

Opinie (17)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

kedorka
2010-09-14

Świetny balsam spełniający obietnice producenta.

Mam atopowe zapalenie skóry. W czasie wysypu sucha skóra staje się strasznie "swędząca". Najgorzej jest w nocy, bo drapię się przez sen. Balsam AP świetnie nawilża i faktycznie skóra przestaje swędzieć. Dobrze się wchłania, chociaż jeżeli nałoży się go więcej pozostwia tłusty film, co ja akurat lubię. Teraz jestem w ciąży i nie powinnam używać silniejszych preparatów i używam tylko AP. Naprawdę super łagodzi wszelkie ataki np: te które wyszły mi ostatnio po Fissanie i oliwce dla niemowląt. Polecam naprawdę wszystkim cierpiącym na AZS.

Filtruj:
Sortuj: