Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Paluszki słone (Lajkonik)

3.5/5 na 13 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Najbardziej znane słone paluszki w Polsce. Tajemnica Legendarnego Smaku tkwi w starannie dobieranych składnikach, polskiej mące oraz od lat niezmiennej, tradycyjnej recepturze. Sięgając po Paluszki Lajkonik można mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości.
Ponadto, proces wypiekania sprawia, iż wyróżniają się spośród innych przekąsek stosunkowo niską kalorycznością. Wyjątkowo chrupiące, rumiane, idealnie posolone Paluszki Lajkonik zdobyły zaufanie naszych konsumentów i już od kilkudziesięciu lat towarzyszą Polakom każdego dnia.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Lajkonik
Kategoria:Paluszki, precelki
2013-03-15

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

BASIA
2014-04-24

PORAŻKA!!!LAJKONIK ROBI TERAZ NIEJADALNY BUBEL!

Witam! Chciałam również podzielić się swoimi spostrzeżeniami z ostatniego czasu kiedy to zakupiłam paluszki Lajkonik .Otóż również zdziwił mnie smak OHYDNY ŚMIERDZĄCY SPALONY PLASTIK tak mniej więcej mogę przyrównać ten smak.Myślałam,że to tylko jedna jakaś trefna partia.NO NIESTETY MOJE ZDZIWIENIE BYŁO OGROMNE GDY TO PO 2 MIESIĄCACH PRZERWY SIĘGNĘŁAM PO NIE PO RAZ KOLEJNY I OKAZAŁO SIĘ ŻE SMAK IDENTYCZNY Z POPRZEDNIM.WIĘC NIE WIEM CO TERAZ DO NICH DODAJĄ ALE JA JUŻ WIĘCEJ ICH NIE KUPIE I INNYM TEŻ ODRADZAM!!!PORAŻKA!!!

ZALETY:

BRAK

WADY:

POSMAK PLASTIKU- WSTRĘTNY SMAK!!

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Paluszki, precelki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Paluszki, precelki

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Precelki Chrupkie marki Lajkonik

Precelki Chrupkie (Lajkonik)

Paluszki, prece...

(1)
7.1428571428571% kupi ponownie