Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lascal, BuggyBoard Maxi, Praktyczna dostawka do wózka (Lascal)

5/5 na 13 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Dostawka firmy Lascal jest nieoceniona dla aktywnych rodziców w zatłoczonych miastach, gdzie niejednokrotnie szybko trzeba załatwić wiele spraw. BuggyBoard Maxi zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku w tłumie i na terenie o wysokim natężeniu ruchu. Gdy Twoje dziecko jest zbyt zmęczone, aby chodzić, lub gdy jesteś w pośpiechu, dostawka ułatwia wspólną podróż. Dostawka jest:

 


uniwersalna, pasuje do większości wózków dziecięcych,

odpowiednia dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat i ważących maksymalnie 20 kg,

wygodna i praktyczna - posiada dużą powierzchnię antypoślizgową, która redukuje ryzyko poślizgnięcia się dziecka na platformie,

łatwa w użyciu -  prosty system poziomowania platformy oraz regulacja szerokości pozwalają na regulację bez użycia dodatkowych narzędzi,


 

Wymagania: dostawka BuggyBoard Maxi została przystosowana do mocowania na bocznych, pionowych rurkach spacerówek i na obramowaniach wózków o szerokość mieszczącej się w granicach 31-54 cm. Elementy łączące zostały tak skonstruowane, aby pasowały do kwadratowych, owalnych lub okrągłych rurek stelażowych wózka o maksymalnym obwodzie 22,5 cm. 

  • Cena:
  • 1.00 ml 284.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-19

Opinie (13)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty