• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lego Duplo, Moje pierwsze emocje” (10861) (Lego)

5/5 na 2 recenzji
5,0
50% kupi ponownie

Opis:

Zestaw "Moje pierwsze emocje" (10861) Lego Duplo polecany jest dzieciom w wieku 1,5-3 lata. Klocki są bezpieczne i zaprojektowane tak, by pasować do małych rączek dziecka. Z dwustronnych klocków z namalowanymi różnymi wyrazami twarzy można zbudować cztery postacie, wcielać się nimi w różne role i poznawać rozmaite emocje i uczucia. W zestawie są dwustronne klocki z twarzami, a także klocki z nadrukiem ciała przedstawiające różne emocje oraz różne sytuacje (np. przebitą piłkę, upuszczonego loda) Niebieska postać ma ok. 16 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości. Czerwona postać ma ok. 15 cm wysokości, 8 cm szerokości i 3 cm głębokości. Zielona postać ma ok. 13 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości. Biała postać ma ok. 10 cm wysokości, 6 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Cena:

  • 1.00 szt 79.99 zł
Marka:Lego
Linia:Lego Duplo
Kategoria:Klocki
2018-02-22

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-04-06

Używa produktu od: rok lub dłużej

Gdzie został kupiony: dostałam/dostałem od kogoś

Świetne

Zestaw ten córka dostała na roczek. Z początku się nim nie bawiła ale potem zaczęła. Teraz już umie dopasować emocje to zdarzeń które są narysowane na klockach. Klocki uczą dziecko emocji i pokazują co na nie ma wpływ. W ten sposób można pokazać dziecku jak radzić sobie z emocjami. Klocki są wykonane z wysokiej jakości materiału, są solidne i bezpieczne dla dziecka. Maluch się nimi nie zadławi. Są duże dziecko bez problemu je trzyma w małych rączkach. Żywe kolory zachęcają do zabawy.

ZALETY:

Kolory, jakość , są bezpieczne dla najmłodszych, dziecko poznaje emocje

Filtruj:
Sortuj: