• Dodano 48,820 produktów
  • Napisano 184,895 opinii
  • 160,097 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lego Duplo, Pociąg ze zwierzątkami (10863) (Lego)

5/5 na 5 recenzji
5,0
80% kupi ponownie

Opis:

Pociąg ze zwierzątkami (10863) Lego Duplo to zestaw polecany dzieciom, które skończyły 1,5 roku. Zestaw zawiera kolorowe i duże klocki, które idealnie pasują do małej dziecięcej rączki – można je schować do poręcznego pudła.
W zestawie jest 5 zwierzątek: słoń ze zjeżdżalnią zamiast trąby, krokodyl ze szczękami na zawiasach, lew z otwieraną paszczą, żyrafa z giętką szyją oraz kolorowa papuga.
Baw się razem z dzieckiem i pomóż mu sortować klocki według kolorów oraz rozwinąć umiejętności językowe podczas rozmowy o budowanych zwierzątkach.

Cena:

  • 1.00 szt 129.99 zł
Marka:Lego
Linia:Lego Duplo
Kategoria:Klocki
2018-02-19

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-24

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

Super

Klocki przeznaczone dla najmłodszych i które nie dosc, że pozwalają na super zabawę to jeszcze dodatkowo uczą dzieci w tym przypadku o zwierzętach. Dużym plusem są bardzo atrakcyjne i żywe kolory. Ważne też, że klocki są takiej wielkości, że są bezpieczne dla dziecka.

ZALETY:

Jakość wykonania

WADY:

Cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Klocki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Klocki