Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

LEGO Juniors, Farma (Lego)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Zestawy LEGO Juniors są zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 7 lat, które nie mogą doczekać się zabawy klasycznymi, małymi klockami LEGO. Te jednak mogą być dla nich jeszcze zbyt skomplikowane. Właśnie dlatego powstały zestawy LEGO Juniors, idealne dla małych odkrywców niecierpliwie wyczekujących pierwszych chwil niezależnej zabawy!
Zestaw LEGO Juniors Farma (10746) pozwoli małym pomocnikom mieć oko na ulubione zwierzaki i bawić się z nimi o dowolnej porze. Gdy dzieci załadują zapas jedzenia na tylną część furgonetki, mogą pojechać na farmę z Mią. Tam czeka ich mnóstwo pracy - trzeba taczką zawieźć belę siana do stajni, a potem nakarmić butelką czekającą w zagrodzie owieczkę. Aha, i jeszcze jedno - trzeba wypuścić źrebaka, żeby trochę sobie pohasał! Czy Twoja pociecha będzie mogła się tym zająć?

Gdzie można kupić: www.lego.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 89.99 zł
Marka:Lego
Kategoria:Klocki
2017-04-11

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Klocki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Klocki

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Klocki seria Mała Armia marki Cobi

Klocki seria Mała Armia (Cobi)

Klocki

(2)
33.333333333333% kupi ponownie