Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

L52, krople (Lehning)

4/5 na 10 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Wskazaniami do stosowania jest przeziębienie, infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych z kaszlem. Stany grypowe przebiegające z gorączką, również z powikłaniami, uczuciem rozbicia i bólami. Profilaktyka przeciwgrypowa oraz osłabienie pogrypowe. Pomocniczo stosowany w rozedmie płuc.

Sześć składników L.52 - Eupatorium perf., Aconitum, Bryonia, Arnica, Belladonna i Gelsemium jest zestawem najczęściej przepisywanych leków w przebiegu przeziębienia, infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych czy grypy.

Aby uzyskać większą efektywność działania uzupełniono skład preparatu o jeszcze cztery leki:
CHINA - zaburzenia żołądkowo - jelitowe, wzdęcia, osłabiające, niebolesne biegunki, intensywne, pulsujące bóle głowy, osłabienie, spadek witalności. Może być również stosowana w okresie rekonwalescencji po infekcjach czy po grypie.

DROSERA - chrypa, uczucie suchości w gardle, suchy kaszel napadowy, podobny do kokluszowego, wywołujący bóle klatki piersiowej lub brzucha, występujący lub nasilający się w nocy, po położeniu się do łóżka, po północy, w cieple łóżka.

POLYGALA - bolesny kaszel z uczuciem rany w klatce piersiowej w przebiegu
przewlekłego nieżytu oskrzeli.

EUCALYPTUS - ułatwiający oddychanie, dezynfekujący i "osuszający".

Skład L.52 obejmuje wszystkie objawy, wyliczane w większości typów infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych oraz w przebiegu grypy:
    * gwałtowne pojawienie się objawów: Aconitum - Belladonna - Bryonia,
    * dreszcze, bóle mięśniowe i kostne: Eupatorium perf. - Gelsemium - Rhus tox.,
    * uczucie rozbicia, sztywności, odurzenia: Arnica - Gelsemium
    * osłabienie: Rhus tox. - Gelsemium,
    * stany zapalne błon śluzowych: Aconitum - Bryonia - Belladonna,
    * óle głowy: Eupatorium perf. - Gelsemium - Bryonia - China,
    * kaszel, zaburzenia oddychania: Drosera - Eucalyptus - Polygala,
    * problemy ze strony układu pokarmowego: China (stosowana również w okresie rekonwalescencji).
Krople - 30 ml zawiera: Eupatorium perfoliatum D3, Aconitum napellus D4, Bryonia alba D3, Arnica montana D4, Gelsemium sempervirens D6, China rubra D4, Belladonna D4, Drosera D3, Polygala senega D3 aa ad 24ml, Eucalyptus globulus D1 6ml.
Lek o dobrych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych w infekcjach o etiologii wirusowej. Szybko znosi objawy i dolegliwości występujące w przebiegu większości infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych.
Polecany przy:
    * przeziębieniu,
    * zapaleniu gardła,
    * zapaleniu krtani,
    * zapaleniu tchawicy,
    * zapaleniu oskrzeli,
    * zapaleniu płuc,
    * grypie i infekcjach grypopodobnych,
    * suchym kaszlu,
    * rozedmie płuc.

Stosowanie     Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : dorośli 5-8 razy dziennie 20 kropli na wodę, po uzyskaniu poprawy zmniejszyć częstotliwość podawania. Dzieci polowa dawki.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-02-23

Opinie (10)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-11-02

bardzo dobry

Prawie osiem lat temu lekarka kazała podawać mojej wtedy czteroletniej córci.Słyszałam rożne opinie o homeopatii,ale wiem jedno-do tej pory podaje córce jak tylko widzę pierwsze obajwy choroby (w czasie jej trwania też) i pomaga.Całej mojej rodzinie także.Polecam.Najpierw stosuję dawkę uderzeniowa,a potem normalni tak jak jest na ulotce.

ZALETY:

nie pozwala sie rozwinąć bardziej chorobie

WADY:

cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty homeopatyczne

Producenci polecają

Top produkty