Melatonina 1 mg, 3 mg, 5 mg (Lekam)

3/5 na 18 recenzji
3,0
17% kupi ponownie

Opis: Melatonina jest hormonem produkowanym przez komórki szyszynki znajdującej się w centralnym systemie nerwowym. Hormon ten normuje sen i bierze udział w regulacji zegara biologicznego.

Wskazania: Wspomagająco w: zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych; zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u pacjentów niewidomych; zaburzeniach snu związanych z zaburzeniami rytmu snu i czuwania, np. w związku z pracą zmianową;

Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia, nadwrażliwość na składnik/składniki preparatu. Nie stosować po spożyciu alkoholu

Skład: melatonina 1 mg; celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemionka

Sposób użyciamelatoniny 1 mg: W zaburzeniach snu związanych ze zmiana stref czasowych; 2 dni przed planowanym wylotem na wschód, około19.00-1-3 tabl. i kontynuować przez 4 dni po przylocie na miejsce tę samą dawkę 1h przed snem; przy lotach na zachód-1-3 tabl. około 21.00-22.00. W zaburzeniach snu związanych z zaburzeniami snu i czuwania 1-3 tabl. dziennie 1h przed snem. Działanie leku obserwuje się stopniowo, nierzadko po upływie 2 tyg. przyjmowania leku.

  • Cena:
  • 90.00 szt 20.00 zł
2010-06-18

Opinie (18)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

jo
jo
2013-11-17

nie polecam!

Ten lek nie dziala. Uzywalam kiedys melatoniny innej firmy i działala. Podejrzewam ,ze lek-amu melatonina nie trzyma norm, zwlaszcza ,ze ta firma byla podejrzana o falszowanie lekow i wynikow badan, o czym powiadomila gazeta Newsweek kiedys. Odradzam zakup lek-amu! Zamierzam nabyc firmy "Now" melatonine i pewnie bedzie OK. Zamierzam zglosic tez do odpowiednich organow ten preparat bo wg mnie jest to scam.

ZALETY:

żadnych

WADY:

nie działa zwykłe oszustwo firmy lek-am

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców