• Dodano 49,023 produktów
  • Napisano 187,147 opinii
  • 161,981 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Buty trekkingowe Trail Force Crivit Outdoor (Lidl)

1/5 na 1 recenzji
1,0
0% kupi ponownie

Opis:

Dziecięce buty trekkingowe Trail Force marki Crivit Outdoor, dostępne okresowo w sieci sklepów Lidl. wnętrze z miękkiej tkaniny – z wyściełaniem jezyka i brzegu cholewki dla przyjemnego komfortu noszenia oddychające wstawki z tkaniny mesh i wyciągana, anatomicznie ukształtowana wkładka odpowietrzająca specjalnie zaprojektowane, odporne na uderzenia wzmocnienie nosków i pięty zapobiegające otarciom i zużyciu wspaniałe właściwości amortyzujące dzięki międzypodeszwie z pylonu antypoślizgowa podeszwa wieloskładnikowa rozmiary: 28-35 4 wzory Cena: 49zł

Cena:

  • 1.00 szt 49.00 zł
Marka:Lidl
Kategoria:Buty zimowe
2011-09-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-09-11

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep stacjonarny

Nie polecam

Dałam się przekonać do tych butów ze względu na ich cenę oraz na to, że był to pierwszy wypad w góry mojego dziecka. Po opisie właściwości technicznych obuwia byłam zdania, że będzie to dobry wybór. Myliłam się. Buty, które mają tylko kilka elementów zapewniających oddychanie stopy, tak naprawdę nie są oddychające! Stopy mojej córki pociły się, a po kilku razach stworzył się bardzo nieprzyjemny zapach. Uważam, że nie powinno się tak dziać w żadnych nowych butach. Dodatkowo producent zapewnia nas o dobrej amortyzacji, co w ogóle nie jest prawdą. Amortyzacja może jest, ale bardzo kiepska. Gdyby nie moja interwencja córka bardzo szybko skręciłaby sobie kostkę, bo but wcale nie zabezpiecza przed tego typu uszkodzeniami. Jedyne co się sprawdziło to antypoślizgowa podeszwa, chociaż i ona nie była rewelacyjnie wykonana. Po tym wypadzie zapłaciłam trochę więcej i kupiłam dobre obuwie trekkingowe. Teraz jestem pewna, że mojemu dziecku nie grozi kontuzja i nie robi krzywdy swoim stópkom. Odradzam zakupu tego obuwia.

ZALETY:

cena

WADY:

jakość, amortyzacja, kiepska przepuszczalność powietrza

Filtruj:
Sortuj: