Balsam brązująco-ujędrniający Cafe Latte, Cafe Mocha (Lirene)

4/5 na 48 recenzji
4,0
48% kupi ponownie

Opis: Balsam brązująco-ujędrniający Cafe Latte to prawdziwy kawowy deser do codziennej pielęgnacji ciała. Chwila przyjemności i relaksu dla Ciebie i ciała.

Podstawa skuteczności
• olej z karotki i specjalny składnik samoopalający, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny
• kompleks Slim - specjalnie opracowany kompleks oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę
• witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry
Efekt: Stopniowo tworzy naturalną i delikatną opaleniznę.

Stosowanie
Chcąc uzyskać naturalną, letnią opaleniznę stosuj balsam 1-2 dziennie, na oczyszczoną skórę, rozprowadzając równomiernie na powierzchni ciała. Po nałożeniu umyj ręce. Unikaj kontaktu skóry z odzieżą do momentu wchłonięcia się balsamu. Delikatna konsystencja szybko się wchłania, bez efektu smug.
Balsam brązujący Cafe Mocha to prawdziwy kawowy deser do codziennej pielęgnacji całego ciała. Stopniowo tworzy naturalną i delikatną opaleniznę, a precyzyjnie dobrane składniki zapewniają ucztę Twojej skórze.
Działanie
Formuła balsamu, bogata w olej z karotki i specjalny składnik samoopalający, wzmacnia naturalny kolor Twojej skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E zapewnia nawilżenie Twojej skóry.
Stworzony specjalnie dla ciemnej karnacji.
Stosowanie
W celu uzyskania naturalnej opalenizny stosuj balsam 1-2 dziennie, na oczyszczoną skórę, rozprowadzając równomiernie na powierzchni ciała. Po nałożeniu umyj ręce. Unikaj kontaktu skóry z odzieżą do momentu wchłonięcia się balsamu. Delikatna konsystencja szybko się wchłania, bez efektu smug.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-01-05

Opinie (48)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-06-28

na lato jak znalazł!

Akurat ten balsam (Cafe MOCHA) mam niejako z musu. To był dodatek chyba za 1zł w promocji razem z pastą Sensodyne. Normalnie bym wzięła do jasnej karnacji, ale okazało się, że na półce zostały same balsamy do ciemnej. Miałam mieszane uczucia czy w ogóle brać go, bo jeszcze nigdy nie udało mi się tak rozprowadzić balsamu, żeby nie było smug czy kolana lub kostki nie były za ciemne. Mam jasną karnację i po użyciu tegoż produktu jestem w SZOKU! Po jednym (bardzo dokładnym) nasmarowaniu wieczorem, rano obudziłam się z delikatnie opalonymi nogami i to bez najmniejszej smugi, w dodatku kolor był bardzo naturalny(żadnych tam pomarańczowych odcieni). Nigdy bym nie przypuszczała, że balsam do ciemnej karnacji sprawdzi się u mnie lepiej niż do jasnej. Co do ujędrnienia nie mam zdania, bo za rzadko go stosuję, żeby móc się wypowiedzieć (raz na tydzień). Nie widzę potrzeby stosować go częściej, bo w zupełności wystarcza mi delikatna opalenizna, dzięki której skóra wygląda na zdrową. Balsam dość szybko się wchłania i ma delikatny zapach kawy (zapach samoopalacza też delikatnie czuć). Bardzo fajne opakowanie.

ZALETY:

daje piękną naturalną opaleniznę na jasnej karnacji przy stosowaniu raz w tygodniu nie śmierdzi jak inne balsamy brązujące:)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Emolienty, oliwki, mleczka, balsamy do ciała

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Emolienty, oliwki, mleczka, balsamy do ciała