Głęboko oczyszczająca maska Bubble Sheet Mask (Lirene)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Maseczka jest nowatorskim połączeniem oczyszczających bąbelków z aktywnym węglem oraz z wyciągiem roślinnym, łagodzącym podrażnienia i zaczerwienienia. W efekcie powstał skuteczny kosmetyk, który świetnie oczyszcza skórę zarówno z zewnętrznych zanieczyszczeń, takich jak resztki makijażu czy zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, jak i z nadmiaru sebum. Naturalny płat z włókna bambusowego zawiera 40 % węgla – to skuteczna pielęgnacja oczyszczająca przyjazna dla środowiska i skóry. Węgiel wbudowany jest w strukturę płatu, dzięki czemu nie pozostaje na skórze, nie brudzi ubrań i przedmiotów. Płat nie jest tylko nośnikiem aktywnych składników, ale sam aktywnie działa, oczyszczając i detoksykując skórę. Maseczka nie powoduje podrażnień i wysuszenia. Po jej zastosowaniu skóra staje się dotleniona i rozświetlona, a także nawilżona, gładka i miękka w dotyku.
 

Składniki aktywne:

  • Aktywnie oczyszczające bąbelki – po nałożeniu na twarz maska uwalnia tysiące bąbelków, które usuwają brud i zanieczyszczenia zalegające na skórze.
  • Aktywny węgiel – ekologiczny płat maski wykonany z włókna bambusowego zawiera 40% aktywnego węgla, który w przyjazny dla środowiska i skóry sposób, usuwa toksyny, zwęża pory, normalizuje wydzielanie gruczołów łojowych, delikatnie matuje skórę, bez wywoływania podrażnień.  Węgiel wbudowany jest w strukturę płatu, dzięki czemu nie pozostaje na skórze, nie brudzi ubrań i przedmiotów. Płat maseczki to nie tylko nośnik substancji czynnych, ale i aktywnie działający na skórę element kosmetyku, który dodatkowo ją oczyszczają i detoksykuje.
  • Ekstrakt z rośliny wedelia trilobata – bogaty w kwasy fenolowe o silnych właściwościach przeciwokstydacyjnych, przeciwzapalnych i regenerujących.

Opinie

Jak szybko uśpić noworodka