Lodger Mini Bunker, Śpiworek dla niemowląt (Lodger)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Śpiworek dla niemowląt Mini Bunker Lodger to świetna propozycja dla rodziców, którzy często podróżują samochodem lub korzystają z fotelika samochodowego przypiętego do stelaża wózka. Koniec z wystającymi nóżkami, spadającymi kocykami i zmartwieniami czy gdzieś niedokładnie okryliśmy nasze maleństwo! 
Śpiworek Mini Bunker stworzony został specjalnie do dziecięcego fotelika samochodowego. Ma zaprojektowane wejścia, dzięki którym bezpiecznie zapniemy pasy fotelika, zarówno te trzy, jak i pięciopunktowe, bez konieczności odkrywania czy wyjmowania dziecka. 
Dzięki śpiworkowi możemy komfortowo korzystać z fotelika dziecięcego w samochodzie, nie martwiąc się czy będzie mu wygodnie w ciepłej zimowej kurtce lub kombinezonie i czy nie będzie mu za ciasno. Podczas podróży wystarczy rozpiąć górną część śpiworka. A gdy konieczne jest wyjście z samochodu, nie musimy dziecka ubierać i przekładać do wózka - wystarczy zwyczajnie zapiąć śpiworek, przypiąć fotelik do stelaża lub nieść w rękach. 
Ciepły, ale oddychający materiał zapewnia maluchom ciepło i komfort, zapobiegając nadmiernemu zgrzaniu i poceniu. Dzięki zapięciu na zamek możemy otulić dziecko w taki sposób, że nie ma możliwości, aby zmarzło lub zostało przewiane.  
Górna część śpiworka została zaprojektowana w taki sposób, że może służyć jako miękka poduszeczka podczas podróży, a ściągacze pozwalają na zaciągnięcie jej do formy tradycyjnego kaptura, który można założyć dziecku na główkę. 
Śpiworek może również być stosowany w łóżeczku lub gondolce. 
Dzięki zastosowanemu materiałowi, który został poddany obróbce wodnej, śpiworek nie kurczy się, ani nie traci swoich właściwości podczas prania, nawet w wysokich temperaturach. 
Śpiworek dostępny jest w kilku kolorach: białym, szarym, niebieskim, brązowym i ciemnoszarym. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy babymama.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 259.00 zł
2016-10-28

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria do fotelików samochodowych

Producenci polecają

Top produkty