• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,736 opinii
  • 161,363 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lubella Classic, Makaron Spaghetti, Wstążki długie (Lubella)

4.5/5 na 37 recenzji
4,5
8% kupi ponownie

Opis:

Makaron Lubella wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że makaron Lubella nie skleja się i zachowuje naturalny zapach oraz złocisty kolor. Spaghetti nr 4 Wstążki długie nr 11

Cena:

  • 500.00 g 4.00 zł
Marka:Lubella
Kategoria:Makarony
2010-01-15

Opinie (37)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-09-25

Przyjaciel na długie lata !

Makaron Lubella jest dla mnie jak przyjaciel,którego znam od dawna i nigdy mnie nie zawiódł.Zawsze jest pomocny,gdy nie wiem jaki obiad przyrządzić a wybiorę właśnie ten makaron to jest oczywiście strzał w 10 i tak za każdym razem...czy to do spaghetti,czy czasem nawet do zupy (kruszę go wtedy) jest niezastąpiony.Do spaghetti jest idealny-długi,po ugotowaniu miękki lecz nadal wygląda kusząco,w odpowiednim czasie wyjęty z wody po ugotowaniu sprawia,że się nie skleja i pięknie prezentuje się na talerzu.Opakowanie odpowiedniej wielkości i estetycznie wygląda na półce sklepowej.Cenię sobie takich przyjaciół i nigdy z nich nie zrezygnuję :) Polecam .

ZALETY:

po prostu ideał smakuje wyśmienicie na różne sposoby estetyczne opakowanie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Makarony

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Makarony