Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ochronne prześcieradło z gumką (LuLaj)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Ochronne prześcieradło z gumką dla dzieci firmy LuLaj wykonane jest z miękkiej tkaniny frotte. Polecane jest ono dzieciom z problemami ulewania oraz podczas treningu nauki spania bez pieluszki. Prześcieradło jest  nieprzemakalne, oddychające, antyalergiczne. Uszyte z materiałów bezpiecznych dla dziecka. 
Od strony materaca zabezpieczone jest specjalistyczną nieprzemakalną membraną, która jednocześnie oddycha i zapewnia ochronę antyalergiczną. Na obwodzie całego prześcieradła, w krytym tunelu, wszyta jest gumka, dzięki czemu nie przesuwa się ono nawet podczas nocnego wiercenia, zapewniając ochronę całego materaca. Prześcieradło pasuje do materacy o wysokości do 12 cm. Specjalny skład tkaniny i membrany sprawiają, że prześcieradło nie odkształca się i nie wyciąga w skutek dłuższego użytkowania.

Rozmiar: 60x120
Kolor: biały
Skład: 82% bawełna, 18% poliester, membrana -100% polyurethane
Zaprojektowane i uszyte w Polsce z materiałów bezpiecznych dla dziecka.

  • Cena:
  • 150.00 ml 36.00 zł
2015-11-09

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Prześcieradła, podkłady dla dzieci, ceratki

Producenci polecają

Top produkty