Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Probiotic, Dietetyczny jogurt naturalny (Magda)

4.5/5 na 4 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Są zaliczane do środków spożywczych o zdecydowanych walorach smakowych. Zawierają 0% (naturalny) tłuszczu oraz unikalną konfigurację aż 6 kultur bakteryjnych :

1. Lactobacillus rhamnosus
2. Lactobacillus acidophilus
3. Bifidobacterium lactis
4. Lactobacillus  casei subsp. Casei
5. Streptococcus thermophilus
6. Lactobacillus delbruckii subsp. Bulgaricus

Posiadają badania kliniczne przeprowadzone przez Pomorską Akademię Medyczną, dotyczące korzystnego wpływu na poziom cholesterolu w organizmie.

Probiotyczne jogurty naturalne są produktami wyprodukowanymi wyłącznie w oparciu o mleko oraz kultury bakteryjne probiotyczne. Dodatkowo zostały wzbogacone w łatwo przyswajalne jony wapnia w ilości pokrywającej w dużej części całkowite dzienne zapotrzebowanie człowieka na ten pierwiastek co czyni je pożądanymi dla osób cierpiących na osteoporozę.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-07-25

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

koralin
2010-11-03

Idealny!

Polecam ten jogurt zwłaszcza osobom na diecie odchudzającej ma naprawde mało kalorii (31kcal/100g) i 0% tłuszczu, zawiera szczepy bakterii probiotycznych, nie zawiera sztucznych dodatków ani cukrów, naturalnie gęsty. Rózni się trochę smakiem od powszechnie kupowanych jogurtów naturalnych

ZALETY:

niska kaloryczność beztłuszczowy bez sztucznych dodatków gęsty smaczny

WADY:

trochę droższy od innych jogurtów

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kefiry, maślanki, jogurty

Producenci polecają

Top produkty