Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Skarb Matki, Balsam-emolient Balbinek (Makarczykowie)

5/5 na 18 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Balsam-emolient Balbinek firmy Skarb Matki to specjalistyczny preparat do pielęgnacji skóry suchej i atopowej u dzieci od pierwszych dni życia. Balsam nie tylko intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, ale również wspiera utrzymuje jej wilgotność (tworzy film ochronny hamujący utratę wody). Preparat bardzo dobrze się wchłania, a delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Produkt nie zawiera również barwników i parabenów, a jedynie: ciekłą parafinę, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoinę, wyciąg z aloesu, panthenol i glicerynę. 
Co ważne, badania dermatologiczne produktu potwierdzają jego bardzo dobrą tolerancję przez skórę Preparat odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom oraz spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hipoalergicznych.
Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania Balbinka są ostre stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego oraz stwierdzona alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.
Produkt przebadany dermatologicznie. Polecany jest do stosowania już od pierwszych dni życia. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy skarbmatki.pl

  • Cena:
  • 275.00 ml 0.00 zł
2015-10-28

Opinie (18)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty specjalistyczne (np. na ciemieniuchę)

Producenci polecają

Top produkty