Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Skarb Matki, Emulinka emulsja olejowa do kąpieli (Makarczykowie)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Emulinka emulsja olejowa do kąpieli Skarb Matki polecana jest do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Emulinka delikatnie myje, skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem, np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy. Nie zawiera konserwantów.
Jak należy stosować? Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml ( w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę.

Gdzie można kupić: sklep internetowy skarbmatki.pl

  • Cena:
  • 210.00 ml 19.99 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-10-02

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia