Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mamas & Papas, Wózek Armadillo Flip (Mamas & Papas)

5/5 na 13 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Armadillo Flip to rewolucyjny wózek, który pomimo bardzo kompaktowych rozmiarów po złożeniu – najmniejszy w swojej klasie, zmieści się nawet w bagażniku Fiata 500 - oferuje dużo przestrzeni użytkowej dla Twojego dziecka. Powierzchnia do spania o unikalnej na rynku długości ponad 94 cm! Siedzisko wykonane z przyjemnych i miękkich materiałów rozkładane jest od pozycji siedzącej do pozycji całkowicie leżącej i  zapewnia komfort dziecka podczas długich spacerów. Regulowany podnóżek i budka XXXL zapewnią dodatkową wygodę podczas drzemek dziecka. 

Wózek wyposażony również jest w wiele użytecznych funkcji dla rodzica m.in. unikalny, opatentowany system szybkiego składania i rozkładania wózka jedną ręką bez względu czy siedzisko zamontowane zostało przodem do świata czy przodem do rodzica. 

Możliwość montażu gondoli i fotelika samochodowego sprawi, że Armadillo Flip to jedyny wózek, który będzie potrzebny rodzicom.

  • Cena:
  • 1.00 ml 1679.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-22

Opinie (13)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne