• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bułka Tarta Wrocławska (Mamut)

5/5 na 9 recenzji
5,0
11% kupi ponownie

Opis:

Produkt o najwyższej, stałej jakości, uzyskiwany dzięki o specjalnej linii technologicznej do produkcji wysokogatunkowej bułki tartej * jako jedyna w Polsce jest wytwarzana ze specjalnie wypiekanego pieczywa pszennego o stałym składzie surowcowym, nie jest to produkt uboczny * nie chłonie obcych zapachów, wydziela apetyczny aromat * nie przypala się, ma złocisty kolor * najdłuższy w Polsce potwierdzony badaniami okres trwałości 10 miesięcy * walory Bulki Tartej Wrocławskiej zostały ocenione i docenione przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, które przyznało jej znak jakości Q    

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-10-07

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-10-07

Droga, ale dla mnie najlepsza!

Bułka tarta to produkt, który towarzyszy nam w kuchni niemalże na co dzień. Wypróbowałam już wiele rodzajów bułki tartej, a tych jest naprawdę wiele dostępnych na rynku.
Bułka Wrocławska zachwyciła mnie swoją strukturą: nie jest zbyt miałka, ani za gruba, lecz akurat w sam raz. Przypomina mi bułkę domową, którą mama niegdyś sama mieliła w maszynce.
Zgodnie z zapewnieniami producenta, jest ona dość długo świeża, a żeby ją przypalić, trzeba się naprawdę postarać.
Jedyna wada, to jej cena. Kosztuje ona ok. 3 zł za opakowanie 450 g. To dużo. Zwłaszcza, że w pobliskiej piekarni bułka taka kosztuje 3 razy mniej. Ale za jakość warto zapłacić.

ZALETY:

smaczna, przypomina domową bułkę tartą odpowiednia grubość mielenia długo pozostaje świeża

WADY:

wysoka cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Ciasta, pieczywo i wypieki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Ciasta, pieczywo i wypieki