• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Coffepirine, tabletki (Marcmed)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

1 tabletka zawiera jako substancje czynne 450mg kwasu acetylosalicylowego i 50mg kofeiny. Substancje pomocnicze: skrobie ziemniaczaną, talk. Działanie Preparat o skojarzonym działaniu składników: przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i analeptycznym. Wskazania Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia o słabym lub średnim natężeniu (np.migrena, bóle głowy, bóle reumatyczne, bóle mięśniowe, nerwobóle,ból zęba), w stanach gorączkowych, objawowym leczeniu grypy i przeziębień. Dawkowanie: Doustnie. Zazwyczaj stosuje się 1 tabl. od 2 do 6 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny. Nie należy przekaraczać ddawki 6 tabletek na dobę. Nie stosować na czczo. Tabl. należy połknąć popijając dużą ilością płynu Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu lub salicylany. Występujące w przeszłości napady astmy oskrzelowej - po salicylanach lub innych NLPZ. Choroba wrzodowa żołądka i(lub) dwunastnicy, krwawienia z przewodu pokarmowego, skaza krwotoczna, dna moczanowa. Ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek. Ciężka niewydolność serca. Jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach ≥15 mg tygodniowo. Ciąża i okres karmienia piersią. Dzieci do 12 rż.

Cena:

  • 6.00 szt 2.30 zł
2010-10-15

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-04-26

świetny

Lek kupiłam w najbliższym kiosku przy silnym bólu głowy - jedyny jaki był w tym kiosku, co mnie nieco zdziwiło :P Skuteczny, może nawet lepszy niż inne, pomógł mi przy silnym bólu głowy. Dla mnie świetny.

ZALETY:

tani skuteczny nawet przy silnych bólach głowy

WADY:

chyba niezbyt dostępny (widziałam go tylko raz)

Filtruj:
Sortuj: