• Dodano 49,181 produktów
  • Napisano 189,426 opinii
  • 163,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Baby Design

Beztrosko spędzony czas na spacerze, pyszne obiadki i śniadanka przy kuchennym stole i nawet najdłuższe, najbardziej ekscytujące wyprawy samochodami ? przygotuj się z nami na każde wyzwanie stojące przed kochającymi rodzicami. Polecamy jedynie sprawdzone, w pełni bezpieczne i niezwykle pomocne w codziennej opiece nad naszymi maluchami akcesoria i produkty.

Zorganizuj wyprawę po parkowych alejkach i miejskich chodnikach wybierając tanie, wielofunkcyjne spacerowe wózki dziecięce, a także wybierz wygodne i zapewniające pełne bezpieczeństwo foteliki samochodowe dla małych podróżnych w różnych grupach wagowych (0: 0-13 kg; 1: 9-18 kg; 2-3:15-36 kg). Są to rozwiązania bardzo intuicyjne w obsłudze i montażu. Polecamy także cały szereg innych produktów, takich jak huśtawki dla najmłodszych, kojce, czy też foteliki do karmienia.

Każdy wprowadzany do oferty nowy fotelik, czy wózek dziecięcy, jest zawsze sprawdzany przez producenta pod kątem bezpieczeństwa, a przy tym zachwyca swoim wyglądem.

Asortyment jest nieustannie poszerzany o funkcjonalne rozwiązania ? zarówno z punktu widzenia dziecka, jak i rodzica.
Strona www: http://www.babydesign.pl
Producent:Baby Design
Liczba produktów:55
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Baby Design