Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Candia

Candia S.A. — to największy producent mleka spożywczego we Francji, Europejski lider rynku mleka. Roczna sprzedaż produktów firmy wynosi ponad 1.5 miliarda litrów najwyższej jakości mleka. Wieloletnie badania i zdo­byte doświadczenie pozwoliły koncernowi stworzyć urozmaicone produkty, które odpowiadają na potrzeby konsu­mentów w Europie i 50 krajach świata.

W 1990 roku powstał Instytut Candia – centrum badawcze zrzeszające naukowców z całego świata i od kilkuna­stu lat zajmujące się rozpatrywaniem wpływu mleka na organizm ludzki. Wyniki pracy tych fachowców są cenione i wykorzystywane także przez innych producentów produktów mlecznych.

Obecnie niezależne fabryki, m.in. w Meksyku, Pakistanie, Czechach, Mauritiusie oraz Afryce Północnej produkują mleko, korzystając z wiedzy i doświadczenia inżynierów i technologów naszej firmy (franchising).

Szczegóły na: www.candia.fr

Produkty mleczne Candia importowane do Polski powstają w 12 zakładach wytwórczych we Francji i Belgii, wyposażonych w supernowoczesne linie produkcyjne. Wysoka technologia, zwiększona zdolność wytwórcza i doskonała, najwyższa jakość mleka przyniosły firmie w 1993 roku certyfikat ISO 9002.
W Polsce produkty Candia dostępne są od 1992 roku. Można je nabyć w ponad 500 hipermarketach i supermarketach na terenie całej Polski.
Strona www:http://www.candia.pl
Producent:Candia
Liczba produktów:14
Filtruj:
Sortuj: