• Dodano 48,989 produktów
  • Napisano 187,010 opinii
  • 161,705 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tutek

Firma TUTEK już o ponad 30 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów dziecięcych, przede wszystkim wózków dziecięcych, leżaczków i huśtawek.
Od 1973 roku firma funkcjonowała w Warszawie na ul. Targowej 41 będąc jednocześnie producentem i sklepem z wózkami. Rosnący popyt spowodował przeniesienie produkcji do Stromca koło Radomia gdzie do dziś powstają nasze produkty. Dążąc do osiągnięcia najwyższego poziomu zadowolenia naszych klientów stale udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów. Chcąc zaspokoić potrzeby rynku rozbudowujemy nasz zakład produkcyjny jak i wprowadzamy sprawdzone systemy organizacji pracy tak by wzrost produkcji podążał w parze z najwyższą jakością. Idąc z duchem czasu staramy się by nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom i wymogom bezpieczeństwa, jednocześnie mamy na uwadze to by pozostały na odpowiednim poziomie cenowym gwarantującym najlepsza relację cena/jakość.
Serdecznie zapraszamy do zakupów klientów detalicznych jak i do stałej współpracy odbiorców hurtowych
Strona www: http://www.tutek.pl
Producent:Tutek
Liczba produktów:12
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Tutek