• Dodano 49,246 produktów
  • Napisano 189,619 opinii
  • 165,993 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bangla - Zdjęcie nr 1 marki Derma

Derma

Derma Eco to duńskie kosmetyki. Bezpieczne, wolne od alergenów, zawierające składniki organiczne. Derma Eco Baby to produkty dla najmłodszych już od pierwszego dnia życia. Kosmetyki w delikatny i skuteczny sposób pielęgnują ciało, skórę i włosy dziecka. Produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci, ponieważ nie zawierają żadnych substancji szkodliwych. Każdy z produktów Derma Eco Baby został opracowany w taki sposób, aby zapobiegać problemom skórnym.Każdy produkt Derma Eco Baby otrzymał cztery certyfikaty:
  • Asthma-Allergy Denmark oraz Allergy Certified - dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji. Bez zapachów, bez parabenów, bez barwników.

  • Ecocert Organic Cosmos dla certyfikowanych produktów organicznych (chusteczki nawilżane Derma Baby nie mają Ecocert).

  • Nordic Ecolabel – dla certyfikowanych produktów przyjaznych środowisku i nie testowanych na zwierzętach.Gwarantują one, że produkty Derma Eco Baby są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Strona www: http://4organic.pl/
Producent:4organic
Liczba produktów:20
Filtruj:
Sortuj:
Wszystkie linie marki
Najlepsze produkty marki: Derma