Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mead Johnson Nutrition

Mead Johnson Nutrition – od 100 lat tworzymy wysokiej jakości produkty zapewniające niemowlętom i małym dzieciom lepszy start w życie.

W ciągu swej ponad stuletniej historii, spółka Mead Johnson w oparciu o filozofię jednego człowieka przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo oferuj?ce gamę ponad 70 produktów klientom w ponad 50 krajach.

Również w Europie Mead Johnson posiada wiodącą pozycję w segmencie żywienia niemowląt za sprawą produktów takich jak Nutramigen 2 dla niemowląt z alergią na mleko krowie, Enfamil* AR 2 oraz preparaty dla niemowląt z zaburzeniami trawienia lub nietolerancjami pokarmowymi powodującymi np. przewlekłe biegunki. W wyniku konsultacji ze środowiskiem lekarskim i szeroko zakrojonych badań klinicznych Mead Johnson może oferować nowatorskie produkty stanowiące rozwiązanie często spotykanych problemów żywieniowych, takie jak np. linia mlek modyfikowanych z Lipilem.
Strona www:http://www.meadjohnson.com/Pages/default.aspx
Producent:Mead Johnson Nutrition
Liczba produktów:8
Filtruj:
Sortuj: