Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Alexis

Najbardziej wymagającymi klientami są dzieci. Z myślą o nich i ich potrzebach w roku 1990 powstała firma Alexis. Dynamicznie rozwijająca się firma przeszła daleką drogę, od przysłowiowego garażu do kilku hal w nowoczesnym centrum logistycznym, co umożliwia jej dostosowanie się do potrzeb klientów.
Artykuły opatrzone znakami towarowymi Baby Mix i Sports & Fun charakteryzują się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania, co niezbędne jest dla zachowania bezpieczeństwa dzieci.
Asortyment spełnia oczekiwania zarówno najmłodszych, jaki i ich rodziców. Proponowane przez firmę produkty sprawiają maluszkom wiele radości oraz pomagają w edukacji od najwcześniejszych miesięcy życia. Odpowiednio dobrane zabawki znacznie rozwijają fantazję i umiejętności manualne.
Firma Alexis oferuje tylko bezpieczne produkty, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Strona www:http://www.alexis.com.pl
Producent:Alexis
Liczba produktów:4
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Alexis