Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz

Misją naszej firmy jest kontynuowanie tradycji tworzenia skutecznych, inspirowanych naturą kosmetyków, które zapewniają zdrowie i piękno. Od 2000 roku firmą zarządzają Edyta i Filip Pawluśkiewicz, którzy z pasją i determinacją, na fundamentach wypracowanego doświadczenia, wiedzy i tradycji, budują nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo, doskonale dostosowane do zmieniającego się rynku. Firma reprezentuje najwyższą jakość, we wszystkich obszarach swojej działalności.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji leczniczo-pielęgnacyjnych preparatów do włosów, dostepnych w aptekach na stronie intenretowej pod marką Seboradin. Ich skuteczność zyskała potwierdzenie największych autorytetów z dziedziny dermatologii w Polsce: prof. Ligii Brzezińskiej-Wcisło, prof. Sławomira Majewskiego, prof. Ryszarda Żaby, dr Moniki Karpińskiej-Mrowieckiej.

Nasze produkty uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez farmaceutów oraz osoby, które codziennie sięgają po kosmetyki Seboradin.
Producent:Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz
Liczba produktów:10
Filtruj:
Sortuj:
Najlepsze produkty marki: Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz