• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,881 opinii
  • 159,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

DonerLand, Magiczny Piasek (Angel Sand) (Marko)

4.5/5 na 4 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Magiczny Piasek (Angel Sand) DonerLand to piasek, który oddycha, nie wysycha, ani nie twardnieje nawet po wielokrotnym użyciu. Magiczny piasek można z łatwością formować, tworząc budowle czy postacie, bez użycia wody, a po zakończonej zabawie piasek bez problemu wraca do oryginalnej formy. Jest wysoce lepki, nie wysycha i nie twardnieje, dzięki czemu można go wielokrotnie używać przez długi czas.
Magiczny Piasek jest wykonany z naturalnych składników, m.in. olejków nawilżających. W odróżnieniu od zwykłego piasku, nie zawiera różnych zanieczyszczeń, takich jak: metale ciężkie, bakterie czy wirusy.
Struktura Magicznego Piasku sprawia, że chce się go dotykać, a po skończonej zabawie ręce są czyste ponieważ produkt nie kurzy się.
Piasek jest nieszkodliwy dla dzieci ponieważ jest wykonany z naturalnych składników – to pochodna modeliny wykonanej z naturalnych składników, olejków nawilżających itp.
Produkt nie zawiera polimerów ani silikonu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Marko-baby.pl
 

Cena:

  • 2.00 ml 84.00 zł
2016-04-19

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki kreatywne (artystyczne)

Producenci polecają

Top produkty