Feminum nawilżający żel intymny (Masters)

4/5 na 19 recenzji
4,0
53% kupi ponownie

Opis: Feminum to nawilżający żel intymny dla kobiet. Feminum Żel - specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu szczególnie wskazany przy stosowaniu prezerwatyw.
Feminum Żel - preparat przebadany klinicznie, w dużym stopniu chroniący przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
Feminum Żel - można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb. Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętne dla skóry i błony śluzowej, co potwierdzają badania dermatologiczne i ginekologiczne przeprowadzone w Klinikach Akademii Medycznej. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje zapachowe, jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki (nie rozpuszczalne w wodzie i długo przylegające do delikatnej śluzówki tej części ciała) powoduje podrażnienie, zaczerwienienie i ból. Przy wystąpieniu tych dolegliwości należy zasięgnąć porady lekarza-ginekologa.
Feminum Żel - jest preparatem zupełnie neutralnym, bez smaku i zapachu, nie pozostawiającym plam na bieliźnie. W przypadku niejasności, bliższych informacji udzieli lekarz-ginekolog. Nawilżający żel dla kobiet Feminum - klarowny, lekki żel o fizjologicznym, lekko kwaśnym odczynie pH sprawia, że skóra krocza nabiera dawnej elastyczności, przez co będzie odporniejsza na zatarcia i zadrapania.
Sposób użycia: Niewielka ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym. Zdrowa i jędrna skóra krocza gwarantuje prawidłową funkcję fizjologiczną tej części ciała kobiety.
Dlaczego Feminum Żel? Badania naukowe wskazały, że dokładnie 30% kobiet ma problemy, do których oficjalnie wstydzi się przyznać: Kontakty intymne z moim partnerem nie przebiegają harmonijnie. Codziennie obciążenie pracą, zdenerwowanie, pośpiech, stres oraz wewnętrzny dyskomfort powodują u wielu kobiet nieprawidłowe wydzielanie śluzu w przedsionku pochwy.
Opakowanie: Feminum - tuba aluminiowa 40 ml, tuba plastikowa 50ml Feminum herba - tuba aluminiowa 40 ml
Schorzenia: Niedobór wydzielania śluzu w pochwie
Skład: Hydroksyetyloceluloza, Hydroksybenzoesan metylu i propylu, substancje uzupełniające.

  • Cena:
  • 40.00 g 16.00 zł
mama_emilkimama_emilki
2009-12-09

Opinie (19)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Monika
Monika
2014-04-16

Super! Polecam

Dla mnie rewelacja:) Od urodzenia dziecka (2,5roku) ciągle mam problemy z infekcjami i suchością. Jak do tej pory unikałam seksu jak mogłam bo zwyczajnie sprawialo mi to ból, odkąd używam żelu seks jest codziennie i jest extra. Swędzenia i podrażnienia zniknęły. Jeżeli chodzi o mnie wcale szybko nie wysycha (aplikuje po wieczornej kąpieli i jest ok) i aplikacja też nie jest taka zła.Polecam w 100%

ZALETY:

Niedrogi, bezzapachowy, nie brudzi bielizny

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców