Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Bella - Tańcz i śpiewaj ze mną! (DYP09) (Mattel)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Bella - Tańcz i śpiewaj ze mną! (DYP09) Fisher Price firmy Mattel to siostra BeBo i idealna towarzyszka zabaw. Masz ochotę pośpiewać i zatańczyć? Bella będzie ci towarzyszyć. Zabawka dla dzieci w wieku 9-36 miesięcy. 
Dziecko naciskając przycisk na brzuszku lub na stopach Belli uruchamia panel z muzyką, przy której może wykonywać zabawne ruchy taneczne. Zabawka ma też opcję z zabawnymi piosenkami edukacyjnymi. Bella "tańczy", poruszając biodrami i kiwając główką. 
Bella śpiewa i mówi po polsku! Ten sympatyczny robocik pozwala też nagrać zdanie wypowiedziane przez rodzica lub malucha i wkomponowuje je w piosenkę. Bella nie tylko zachęca do ruchu i tańca, lecz także wprowadza malucha w świat literek, kolorów, liczenia, związków przyczynowo-skutkowych i nie tylko! 
Zabawka ma trzy tryby zabawy: taniec i ruch, nauka i zabawa oraz nagrywanie i remiksy. Bella "rośnie" razem z dzieckiem, dzięki czemu pozostanie towarzyszem dziecięcych zabaw na długo. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 270.00 zł
2017-11-17

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty