Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Interaktywna mata BeBo (Mattel)

5/5 na 19 recenzji
5,0
5% kupi ponownie

Opis: Interaktywna mata BeBo Fisher Price polecana jest dzieciom, które zaczynają naukę raczkowania lub siedzenia. Mata jest podświetlana – kiedy dzieci poruszają się lub tańczą na niej zaczynają świecić jasne, kolorowe światełka, odtwarzane są dźwięki, piosenki, melodie. Z matą można rozpocząć naukę  alfabetu, liczb, kolorów, kształtów i kroków tanecznych (zabawa "A jak arcymistrz!" w trybie Taniec i nauka zachęca maluchy do poruszania się po różnych częściach maty jednocześnie ucząc go alfabetu)
Interaktywna mata BeBo jest miękka, idealnie nadaje się do siedzenia, raczkowania oraz tańca. Ma wiele funkcji – jest bogata w treści edukacyjne, które można dostosować do wieku i umiejętności dziecka. 
Pole maty jest podzielone na 4 części, każda z nich uczy czegoś innego: niebieska – alfabetu, czerwona – liczb, zielona – zachęca do tańca, żółta pomaga w nauce kształtów.  
Żywe kolory, muzyka, światełka i dźwięki pobudzają rozwijające się zmysły dziecka. Mata "rośnie" wraz z nim.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 170.00 zł
Marka:Mattel
Kategoria:Maty edukacyjne
2017-05-09

Opinie (19)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Maty edukacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Maty edukacyjne