Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Interaktywny Magnetofonik BeBo (FJB66) (Mattel)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Interaktywny Magnetofonik BeBo (FJB66) Fisher Price to zabawka polecana dzieciom od 6. roku życia. Zestaw zawiera magnetofon oraz 3 figurki: BeBo, Bellę oraz Pieska BeBo. Figurki będą tańczyć w rytm muzyki puszczanej z magnetofonu. 
Zabawka umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Małe dzieci mogą kręcić wałeczkiem, aktywując muzykę i światełka, lub przesuwają "klikający" przełącznik. Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejscach na magnetofonie, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! 
Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie zabawki, dzięki czemu dziecko może się bawić, gdzie tylko zechce. 
Zabawka rozwija:

zręczność - chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci w otworach w magnetofoniku rozwija koordynację ręka-oko;
ciekawość - maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła; poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku;
kreatywność i wyobraźnia - wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne wersje piosenek, rozwijając swoją muzykalność.

Gdzie można kupić: sklep internetowy 3kropki.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 120.00 zł
2017-09-25

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne