• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,881 opinii
  • 159,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Pchacz Autko Szczeniaczka (Mattel)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Pchacz Autko Szczeniaczka Fisher Price to zabawka, która dostosowuje się do rozwoju dziecka. Gdy maluszek już chodzi, autko będzie idealnym kompanem wszelkich spacerów – zarówno przechadzek po dywanie w deszczowe dni, jak i ekscytujących wycieczek pod gołym niebem w towarzystwie rodziców. Autko Szczeniaczka pchane przez dziecko odtwarza wesołe melodie i wypowiada zdania zachęcające do dalszej wędrówki. Dzięki możliwości łatwego odczepienia uchwytu pchacza, autem mogą się bawić dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić. 
Ta edukacyjna zabawka wyposażona została w technologię Poziomy Nauki – wystarczy przełączyć przycisk umieszczony z tyłu autka, by dopasować edukacyjną zawartość do obecnych potrzeb i zainteresowań dziecka. Pchacz bawi malucha piosenkami, wierszykami i migotaniem kolorowych światełek. Po wybraniu odpowiedniego poziomu nauki będzie uczył liczb, literek, kolorów oraz kształtów. 

Gdzie można kupić: sklep.mega-dyskont.pl

Cena:

  • 1.00 ml 90.00 zł
2016-05-09

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Jeździki, chodziki, pchacze

Producenci polecają

Top produkty